Ameliyatsız Vajina Daraltma

VIVEVE, Vajina Sıkılaştırma,

Hem de TEK SEANSTA ve AMELİYATSIZ

Teknoloji her alanda olduğu gibi tıpta da ameliyata alternatif çözümler sunuyor.

Mono-polar RadyoFrekans (RF) teknolojisi ile vajinal gevşeklik ve idrar kaçırma gibi jinekolojik problemleri, artık ameliyatsız olarak giderebiliyoruz, hem de tek seansta, ağrısız bir uygulama yaparak.

Lazer ve RadyoFrekans teknolojileri, yıllardır, estetik alanında vücudun bir çok farklı bölgesinde cilt gençleştirme ve sıkılaşma yapmak üzere kullanılmakta. Bir çok kadın bu uygulamalarla daha bakımlı, güzel ve çekici, ayrıca kendine daha güvenli hale geliyor. Son yıllarda, genital estetik konusuna önem veren kadın sayısında da belirgin bir artış var.

Şimdilerde Radyofrekans (RF) teknolojisini, genital estetik ve vajinal sıkılaşma amacıyla kullanıyoruz. Bu sayede kadınların kendilerine olan güvenleri daha da artacak.

Gebelik ve doğum, yaş, genetik yatkınlık ve daha önce yapılmış başarısız ameliyatlar yüzünden meydana gelen vajinal gevşeme ve bunun beraberinde getirdiği bazı ilave problemler, maalesef kadınları çok mutsuz ediyor.

Bir çok kadın, bu olumsuz durumu, eşi, arkadaşları ve hatta jinekoloğu ile bile paylaşamıyor ve azalan yaşam kalitesine razı oluyor.

Vajinada gevşeme, çoğu zaman normal doğuma bağlı olabilse de sezaryen doğumlardan sonra da ortaya çıkabilir. Çünkü doğum şekli ne olursa olsun gebelik, karın içi basınç artışı yapıcı etkisiyle pelvik bağlarda ve vajinada gevşeme sebebi. Gebelik esnasında yaşanan bu fizyolojik değişiklikler yüzünden, farklı derecelerde ortaya çıkan vajinal gevşeme, idrar kesesi ve rahimde sarkma gibi problemler her kadınca bilinir.

Doğum yapmış kadınların çoğunda, öncesine göre çok daha konforsuz bir cinsel yaşam söz konusudur ki bu durum, bazen eşler tarafından da şikayet konusu olur.

Bu sorunlar sadece estetik değil aynı zamanda, tedavi gerektiren önemli bir tıbbi problemdir.

Problemin büyüklüğü ve çözüm şekli, jinekolojik bir muayene ile anlaşılabilir. Vajinal sıkılaştırmada, kadının kendi başına yapabileceği basit pelvik egzersizlerden bir takım komplike ameliyatlara kadar uzanan geniş bir tedavi alanı vardır.

VIVEVE, Mono-polar Radyofrekans (RF) teknolojisi tam da burada, ameliyatsız ve etkili bir seçenek olarak elimizdeki güçlü bir silah.

VIVEVE, bir mono-polar radyofrekans (RF) teknolojisi. Vajinal gevşekliğin tedavisi için daha önce denenmiş diğer teknolojik uygulamalardan daha farklı bir yöntem.

VIVEVE, kozmetik değil fonksiyonel sonuçlara odaklı bir çözüm sunar.

VIVEVE, vajinada, uygulandığı alanda 3-5 mm. derinlikte dokularda, meydana getirdiği termal (ısı) etkiyle, fibroblastları uyararak yeni kollajen (bağ dokusu) yapımını tetikler. Vajinanın derin katlarında yoğunlaşan enerji, yüksek teknolojili başlığın aynı zamanda soğutucu etkisi sayesinde tamponize ediliyor ve daha yüzeyel dokuların ısınması engeleniyor ve böylece yanık oluşmuyor.

Yaklaşık 1-3 ay içinde ortaya çıkan etkiyle uygulama alanında daha sıkı ve daha işlevsel bir sonuç elde ediliyor.

VIVEVE’in diğer cihazlı yöntemlerden en büyük farkı ise daha derin dokularda istenen ısı etkisini oluşturabilmesi ve tek seanslık bir uygulamanın yeterli olması.

VIVEVE uygulaması, her hasta için özel olarak üretilmiş tek kullanımlık problar ile vajinal kanalın, dışa yakın üçte bir’lik kısmında 90 jul/cm2 enerji aktarımıyla yapılıyor. Yaklaşık 30 dakika içinde tamamlanan bir işlem olan VIVEVE tedavisi, ağrısız olduğu için anestezi gerektirmiyor.

VIVEVE, kadının daha mutlu ve özgüvenli olmasını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.