Ameliyatsız Vajina Daraltmak Mümkün Mü?

Cevaplandı

Uzay Bey merhaba,son zamanlarda vajina daraltmaya kafayı takmış durumdayım. İlişki sırasında konsantre olamamaya başladım.Bunun düzeltilmesi mümkün mü, ameliyat olmak istemiyorum.

Op. Dr. Uzay Yıldırım

Vajina sıkılaştırma tedavisinde; ameliyat dışında 2 sistem kullanıyorum. Bunlardan birisi, son derece yeni bir sistem olan Viveve teknolojisi…Bu yöntemle, vajina içine uygulanan radyofrekans ile vajinal kanal sıkılaştırılarak, cinsel ilişki sırasında hazzı, hissiyatı arttırmak ve orgazm fonksiyonunu sağlamak, kolaylaştırmak mümkün olabiliyor. Radyofrekans yöntemi dışında, uyguladığımız lazer sistemi ile de vajinanın daraltılması ve dolayısıyla cinsel yaşam kalitesinin artırılması mümkün oluyor.

Ziyaretçi Cevaplandı

Vajina daraltmak için illaki ameliyat olmak gerekiyor mu ameliyatsız da vajina daraltmak mümkün müdür?

Op. Dr. Uzay Yıldırım

2 tip yöntem uyguluyorum. Bunlardan birisi; Viveve vajinal radyofrekans. Bu sistem, radyofrekans ile vajinal daraltma cinsel haz ve orgazm tedavileri amaçlarıyla kullandığımız son teknoloji bir sistemdir. Bunun yanı sıra, Karbondioksit Fraksiyonel Lazer sistemi ile de ameliyatsız vajina daraltmak, rengini açmak ve vajen gençleştirmek mümkün.

Soru sormak için tıklayın.
Anlaşmalı Kurumlar
Kızılırmak Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi,1456. Sok. İnci Apt. No:1 D: 7 Çankaya / Ankara

©Tüm Hakları Saklıdır. Yasal Uyarı

close
Yazmaya başladığınızda bulunan sonuçlar listelenecektir.