Sürtünme Yoluyla İlişkide Hamile Kalınır Mı?

Cevaplandı

Merhaba, bugün sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Çamaşırımız yoktu. İçime girmedi. Sadece zevk suyumuz aktı. Sonrasında duş aldım kendimi temizledim. Hamile kalmış olmaktan çok korkuyorum. Regl olursam hamile olmadığım anlamına mı geliyor ?

Op. Dr. Uzay Yıldırım

Merhaba, geçmiş olsun. Sürtünme yoluyla ilişkiden gebe kalma ihtimaliniz çok düşük. Ayrıca adet görecek olursanız bu sizin bu ilişkiden gebe olmadığınızı gösterecektir. Sağlıklı günler dilerim.

Ziyaretçi Cevaplandı

Merhaba, ben nişanlımın penisiyle oynarken elime bir kaç damla zevk suyu geldi. Elim vajinama değdi sizce hamile kalır miyim, tam yumurtlama günümdü? Bu olaydan sonra adetimi gordum Teşekkürler iyi günler

Op. Dr. Uzay Yıldırım

Merhaba, iyi günler. Böyle bir durumda gebe kalma ihtimali neredeyse yok. Zaten siz de adetinizi görmüşsünüz. Gebe değilsiniz. Geçmiş olsun.

Ziyaretçi Cevaplandı

Hocam merhaba. İç çamaşırlarımızı çıkarmadan sürtünerek ilişki yaşadık. Nişanlım boşaldı çünkü külodu ıslaktı. Benim külodumunda ıslak olduğunu farkettim ama vajina bölgemde ıslaklık yoktu. Bu durumda hamile kalmış olabilir miyim?

Op. Dr. Uzay Yıldırım

Tam bir ilişki olmadan hamile kalma ihtimali çok çok düşük olsa da var. Ama hele ki de çamaşır üstünden hamile kalma ihtimali neredeyse yok düzeyde. İyi günler dilerim.

Ziyaretçi Cevaplandı

Lütfen yardım edin sevgilimle kıyafetlerimiz yokken sadece sürtünerek ilişkiye girdik. Boşalma oldu ama geri çekildi.hamile kalmışmıyımdır?

Op. Dr. Uzay Yıldırım

Sürtünme yoluyla ilişkilerde hamilelik riski çok düşüktür fakat ihtimal vardır. Bazı çiftler, evlilik öncesi cinsel ilişki kurarken bekaretin bozulmaması için sürtünme yoluyla ilişki tercih ediyor. Gebelik testi yapılarak kesin sonuç değerlendirilebilir. Her zaman için istenmeyen durumların çözümü vardır. Sağlıklı günler.

Soru sormak için tıklayın.
Anlaşmalı Kurumlar
Kızılırmak Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi,1456. Sok. İnci Apt. No:1 D: 7 Çankaya / Ankara

©Tüm Hakları Saklıdır. Yasal Uyarı

close
Yazmaya başladığınızda bulunan sonuçlar listelenecektir.