Merhaba,

1969, Sivas doğumluyum.

1986 yılında İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun olduktan sonra Tıp Fakültesini İzmir’de okudum ve 1992’de Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. Ardından İstanbul Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasımı yaparak 1997’de uzmanlığımı aldım. Uzmanlığımın ilk yılında İstanbul’da Özel Acıbadem Hastanesi Soyak Semt Polikliniği’nde çalıştım ve sonra askere gittim. 1998-1999 yıllarında Tatvan Asker Hastanesi’nde yedek subay olarak askerliğimi yaptım. Askerlik sonrası, o zamanki adı ile Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Tıp Fakültesi’nde yardımcı doçent olarak çalışmaya başladım. Üç yılın sonunda ayrılarak Ankara’ya geldim. 2002-2012 yılları arasında, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, ardından 2012-2015 yılları arasında yaklaşık 3,5 yıl Ankara Etlik Zübeyde Hanım Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzman doktor olarak çalıştım. Yoğun geçen 23 yılın ardından kamudan ayrılıp, 5 ay Özel Memorial Ankara Hastanesi Tüp Bebek bölümünde görev yaptım.

Nisan 2016 tarihinden bu yana, Ankara, Çukurambar’da özel muayenehanemde çalışıyorum.

2005-2018 yılları arasında Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) ve Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) hazırlık dersanelerinde, ağırlıklı olarak TUSDATA’da kadın doğum eğitmenliği yaptım.

Mesleki faaliyetlerimin yanı sıra ayrıca bilirkişi olarak da görev yapmaktayım.

 

Meslek hayatım boyunca;

  • Kadın Doğum hekimliğinin, kısırlık, tüp bebek, normal ve riskli gebelik takibi, doğum, idrar kaçırma ve sarkma tedavileri, onkoloji, açık ve kapalı (laparoskopik, histeroskopik) cerrahi uygulamaları gibi her alanında çalıştım.
  • Asistan doktorların eğitimine aktif olarak katkı verdim. – Yurt içi ve yurt dışında, çok sayıda bilimsel ve mesleki toplantıya katıldım, bu toplantılarda sunumlar ve canlı gösterimlerde hasta tedavileri yaptım. – Uluslararası ve ulusal dergilerde yayınlanmış çeşitli poster, makale ve araştırmaların içinde yer aldım.

Mesleki üyeliklerim; 

  • Türk Tabipler Birliği, Ankara Tabip Odası
  • Türkiye Jinekoloji ve Obstetri Derneği (TJOD)
  • Türkiye Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği (TSRM) – Jinekolojik Endoskopi Derneği (JED)
  • Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği
  • Avrupa Estetik Jinekoloji Derneği (ESAG)