• Her hangi bir ticari kaygı taşımayan www.uzayyildirim.com uzantılı işbu sitede, ziyaretçilerini aydınlatma amacıyla kadın hastalıkları ve doğum alanında, muayenehane, hastane ve tüp bebek merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır.  
 • Hiç bir şekilde gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek sağlık hizmeti verilmemekte olup bu vesile ile teşhis ve tedavinin mutlaka doktor tarafından yapılması gerektiği vurgulanmaktadır. Bu sayfalardaki bilgiler, konu ile ilgili bir uzmanla görüşmenin ya da muayenenin yerini tutmadığı gibi tüm hastalar için geçerli bir uygulama rehberi değildir.
 • Bu sitede yer alan bilgilerin, hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılması mümkün değildir. İşbu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ait olup bu siteyi ziyaret edenlerin bu uyarıları kabul ettiği varsayılmaktadır.
 • Bu sitede verilen bilgiler, sahibinin bilimsel tecrübelerini, tıbbi bilgi ve becerilerini içermektedir. Burada verilen bilgilere dayanarak başkaları tarafından uygulanan tedaviler konusunda hiç bir sorumluluk kabul edilmez. Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici ya da dayanak olamaz. 
 • Ehil olmayan kişilerin buradaki bilgilerden yararlanarak uygulayacakları girişimlerin sonuçlarından ve bu sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten Dr.Uzay Yıldırım sorumlu değildir. Hakkında bilgi verilen tüm cerrahi işlemler, hastane ortamında ve steril ameliyathane şartlarında yapılan işlemlerdir. 
 • Mevzuatlara uygun olarak, hastaların ameliyat öncesi ve ameliyat sonrasına ilişkin resimleri sitede yayınlanmamaktadır.
 • Bu sitede yer alan tüm bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı yazılmış olup hiç bir şekilde reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Ayrıca bu siteye hiç bir şekilde reklam alınmamaktadır.
 • Sitenin bazı bölümlerinde, bazı markalardan ve ürünlerden bahsetmek gerekmiştir, bu gibi bahisler, tüm alternatifleri ile birlikte ve sadece gerekli yerlerde yapılmış olup kesinlikle herhangi bir reklam ya da tavsiye amacı taşımamaktadır.
 • Sitede adı geçen hiç bir firma ile ortaklık ya da sponsorluk ilişkisi bulunmamaktadır. Sitede, tüm uygulama ve medikal cihazlar hakkında bilgi verilirken mümkün olduğu kadar, o uygulama, ameliyat ya da medikal cihazın tüm alternatifleri hakkında da bilgi verilmeye çalışılmıştır.
 • Tüm yazılar sık sık güncellense ve tüm alternatifler hakkında bilgiler verilse de, bu sitede verilen bilgilerin tamamıyla güncel ve eksiksiz olduğu garanti edilemez. Site ziyaretçilerinin çevrimiçi/çevrimdışı ya da e-mail yolu ile sormuş olduğu sorulara sadece genel şekillerde cevap yazılmaktadır. Sorulara cevap olarak reçete yerine geçebilecek ilaç tavsiyesi yapılmadığı gibi ilaç ismi de verilmemektedir.
 • Site içeriği sürekli güncelleştirilmeye çalışılmakta olup yine de sitedeki hiç bir yazının tam ve eksiksiz olduğu garanti edilmemektedir. Sitedeki herhangi bir konu hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için bir uzman doktora başvurmanız gerekmektedir.
 • Sitede yer alan bilgi, fikir ve uygulama bilimsel gelişmelere paralel olarak değişebilmektedir. İşbu sitede yer alanlar Dr. Uzay Yıldırım’ın güncel görüş ve uygulamalarını içermeyebilir. Sitede yer alan bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden bilgilerin, ziyaretçiler tarafından doktorlarına danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.
 • Dr. Uzay Yıldırım’a ait olan işbu internet sitesinin tüm hakları saklıdır. İzin olmaksızın siteden kopya yapılamayacağı gibi kopyaların kullanımından da Dr. Uzay Yıldırım sorumlu tutulamaz.
 • Site ziyaretçileri, siteyi kullanmaya başladıklarında yukarıda yazılanları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.