Genital Estetik

Kadınlarda genital bölgede, gebelik ve doğum, ağda, epilasyon, ilaç kullanımı, hormonal etkiler gibi birçok farklı sebep nedeniyle kararmalar oluşabilir. Bu, kadının kendine güvenini azaltabilecek dikkat çekici bir görüntüye yol açabilir. İşte bu tür durumlarda etkili bir tedavi seçeneği olan Lazerle Genital Beyazlatma işlemi devreye giriyor.

Açık tenli kadınlarda vücudun herhangi bir yerinde renk koyulaşması, hem dikkat çekici hem de can sıkıcı olabilir. Vücudun görünen yerlerinin yanı sıra kişi tarafından bilinen ancak genellikle görünmeyen bölgelerindeki renk değişiklikleri, estetik ve tıbbi kaygılara yol açabilir. Genital bölge, kadınlar için beden algısı açısından önemli bir bölgedir.

Gebelik ve doğum sonrası, ağda, epilasyon, ilaç kullanımı ve bazı hormonal rahatsızlıklar gibi etkenler genital alanda renk değişikliklerine neden olabilir. Bu tür durumlarda, Lazerle Genital Beyazlatma işlemi en etkili seçenektir.

Ankara’daki kliniğimde, Lazerle Genital Beyazlatma işlemini Fraksiyonel Karbondioksit (CO2) Lazer ile gerçekleştiriyorum. Bu işlem, en etkili seçenektir.

Lazerle Genital Beyazlatma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Lazerle Genital Beyazlatma işlemi, Fraksiyonel Karbondioksit Lazer ile yaklaşık yarım saat süren bir tedavi şeklinde gerçekleştirilir. İhtiyaç halinde ek seanslar, vücudun tepkisine bağlı olarak 4 hafta aralıklarla uygulanabilir. İşlem öncesi genital bölgede kıl ve tüy temizliği yapmak hijyenik bir hazırlık sağlar.

Lazerle Genital Beyazlatma tedavisi sonrasında günlük yaşama hızla dönülebilir. İşlem sonrası tedavi edilen bölgenin temiz ve nemli tutulması için uygun kremler kullanılmalıdır. İlk 24 saat içinde banyo, duş, havuz ve deniz gibi aktivitelerden kaçınılmalıdır.

Lazerle Genital Beyazlatma tedavisi sonrası ilk 4 gün içinde hafif kabuklanmalar meydana gelebilir ve bu sürecin ardından taze, canlı ve açık renkli bir cilt ortaya çıkar.

Lazerle Genital Beyazlatma tedavisi sonuçları oldukça tatmin edici olup etkili bir tedavidir. Ankara’da Lazerle Genital Beyazlatma tedavisi hakkında daha fazla bilgi almak için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir