Ağrısız Genital Bölge Estetiği Nasıl Uygulanır?

1 Yorum

Vajina karartısı ve klitoriste şekil bozukluğu estetikle gider mi? Yapılan işlemler çok can yakar mı, ağrısız yapılabilecek işlemler varmı, bilgi verebilirmisiniz? çok teşekkürler

Op. Dr. Uzay Yıldırım 29 Eylül 2018

Genital bölge estetikleriyle, vajina rengini açma, beyazlatma mümkündür. Genital bölgedeki koyu rengi fraksiyonel karbondioksit lazerle açabiliyoruz. Şekil bozuklukları için labioplasti adını verdiğimiz ve klitorisin üzerini örten deri katlantısının düzeltilmesi, böylece cinsel yaşam kalitesinin artırılmasını sağlayan bir yöntemi kullanıyorum.

Gül Hanım 1 Yorum

Genital bölgedeki kararmalardan çok şikayetçiyim. Eğer ağrısız acısız genital bölge estetiği yapılabiliyorsa vajina görüntüsünde de beğenmediğim kısımları düzeltmek istiyorum. Bu nasıl uygulanır?

Op. Dr. Uzay Yıldırım 25 Aralık 2018

Son yıllarda ağrısız genital bölge estetiğinde lazer ile gerçekleştiriyoruz. Lazerle genital estetik uygulamaları oldukça popüler hale geldi. Özellikle CO2 Fraksiyonel lazer ile vajina gençleştirme, sıkılaştırma, daraltma işlemleri, vajinoplasti ameliyatlarına bir alternatif haline geldi.

Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 1456. Sok. İnci Apt. No:1 D:7 Çankaya/Ankara
kapat
Yazmaya başladığınızda sonuçlar listelenecektir.