Ağrısız Genital Bölge Estetiği Nasıl Uygulanır?

Vajina karartısı ve klitoriste şekil bozukluğu estetikle gider mi? Yapılan işlemler çok can yakar mı, ağrısız yapılabilecek işlemler varmı, bilgi verebilirmisiniz? çok teşekkürler

Op. Dr. Uzay Yıldırım

Genital bölge estetikleriyle, vajina rengini açma, beyazlatma mümkündür. Genital bölgedeki koyu rengi fraksiyonel karbondioksit lazerle açabiliyoruz. Şekil bozuklukları için labioplasti adını verdiğimiz ve klitorisin üzerini örten deri katlantısının düzeltilmesi, böylece cinsel yaşam kalitesinin artırılmasını sağlayan bir yöntemi kullanıyorum.

Genital bölgedeki kararmalardan çok şikayetçiyim. Eğer ağrısız acısız genital bölge estetiği yapılabiliyorsa vajina görüntüsünde de beğenmediğim kısımları düzeltmek istiyorum. Bu nasıl uygulanır?

Op. Dr. Uzay Yıldırım

Son yıllarda ağrısız genital bölge estetiğinde lazer ile gerçekleştiriyoruz. Lazerle genital estetik uygulamaları oldukça popüler hale geldi. Özellikle CO2 Fraksiyonel lazer ile vajina gençleştirme, sıkılaştırma, daraltma işlemleri, vajinoplasti ameliyatlarına bir alternatif haline geldi.

Siz de Soru Sorabilirsiniz?

Anlaşmalı Kurumlar
Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 1456. Sok. İnci Apt. No:1 D: 7 Çankaya/Ankara
(Çukurambar’da Mado pastanesinin karşısındaki binanın 4. Katı, bina girişi arka sokaktan)
Kızılırmak Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi,1456. Sok. İnci Apt. No:1 D: 7 Çankaya / Ankara

©Tüm Hakları Saklıdır. Yasal Uyarı

close
Yazmaya başladığınızda bulunan sonuçlar listelenecektir.