Genital Bölge Kararması İçin Kesin Çözüm

1 Yorum

Vajinamda kararma çok fazla ve üst kısmında sivilcelenmeler oluyor. Lazer tedavisi kararmayı kesin gideriyo mu? Ve bunun için hastaneye mi gitmem gerekiyor yoksa epilasyon merkezine falan mı? Kesin çözümü nedir ?

Op. Dr. Uzay Yıldırım 26 Ağustos 2017

Merhaba, geçmiş olsun. Emin olun çok yaygın bir problem. Ağda ya da lazer epilasyon sonrası oluyor özellikle ya da doğumlardan sonra. Bu işlemi, fraksiyonel karbondioksit lazer cihazı ile muayenehanemde yapıyorum. İyi günler dilerim.

Şule Hanım 1 Yorum

Vajina beyazlatma işlemi ücreti nedir? İşlem kaç seans ve ne kadar etkili?

Op. Dr. Uzay Yıldırım 29 Mayıs 2019

Merhaba, iyi günler. Vajina beyazlatma işlemini fraksiyonel karbondioksit lazer ile yapıyorum. Yaklaşık 20-30 dakikalık seanslar ile 2 ya da 3 kez yaparak istenen sonucu alabiliriz. Çoğunlukla ağda ya da lazer epilasyon sonrası veya doğum sonrası kararmalar oluyor. Yaklaşık 2 yıl kadar etkisi devam edecektir. Muayenemde yapacağımız karşılıklı görüşme sonrası fiyat konusunda da yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz. İyi günler dilerim.

Seray Hanım 1 Yorum

Vajinal bölge beyazlatma işlemi ne kadar?

Op. Dr. Uzay Yıldırım 26 Ağustos 2017

Merhaba, işlem yaklaşık yarım saat sürüyor. Muayenehanede yapacağımız görüşmede fiyat konusunda yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz.

Hamide Hanım 1 Yorum

mrba sizin yeriniz nerede ve bu lazer işlemi kac güne iyileşir ve kac ton açılıor çok iyi bi sonuç alırmıyım kac gun snra denize havuza girebilirim?

Op. Dr. Uzay Yıldırım 26 Ağustos 2017

Merhaba, işlem sonrası yaklaşık 2 hafta havuza, denize girmemeniz gerekir. Sonuçlarımız çok iyi. Benim yerim Ankara Çukurambar’da. İyi günler dilerim.

Esin Hanım 1 Yorum

Vajina kararması için ne yapılabilir hocam benim kararmalar çok koyu geçirecek kürler denedim ama hiç bir işe yaramadı.Enson size yazmaya karar verdim.bunun çaresi varmı hocam?

Op. Dr. Uzay Yıldırım 17 Ekim 2018

Cinsel yaşamlarında da kendilerine güven duymak isteyen kadınlar genital bölgenin cilt renginin daha beyaz görünmesi için pek çok farklı yönteme başvurmakta. Ancak genital bölge beyazlatmasında en zahmetsiz ve en hızlı etki eden yöntem lazer uygulamalarıdır. İdeal çözüm olarak bu yüzden, lazer yöntemini tavsiye ediyor ve uyguluyorum.

Leyla Hanım 1 Yorum

Hocam genital bölge kararması için kesin çözüm nedir.Renk açıcı kremler vs işe yaramıyor.mayısa düğünüm olacak ağrısız, yara leke yapmayacak bir yöntemle çözmem lazım. Teşekkürler .

Op. Dr. Uzay Yıldırım 6 Kasım 2018

Genital bölgedeki kararmalar pek çok kadında mevcut bir şikayet. Kullandığım fraksiyonel karbondioksit lazer cihazıyla bu kararmalardan kurtulmak mümkün. İşlem sırasında ağrı hissedilmemesi için lazer yapılacak bölgeye anestezik krem uyguluyoruz. İşlem sonrası bakım kremleri kullanarak çok iyi sonuçlar alıyorum.

Zehra Hanım 1 Yorum

İyi günler hocam, ağdalardan sonra genital bölgede kararmalar oldu. Bunun için bir tedavi var mı? kesin çözüm mü? Genital bölge kararması nasıl geçer?

Op. Dr. Uzay Yıldırım 20 Ocak 2019

Merhaba, geçmiş olsun. Ağda ya da lazer epilasyon ya da yaşlanma veya doğumlara bağlı olarak genital bölgede kararmalar olabiliyor. Burada renk açmak için karbondioksit fraksiyonel lazer ve mezoterapi tedavileri uyguluyorum. Bu uygulamalar ile renk açılıyor ancak bu ömür boyu kalıcı bir etki olmayabilir.

Ecrin Hanım 1 Yorum

Hocam iyi günler, benim önemli bir sorunum var. Ağdalardan kaynaklı olduğunu zannettiğim genital kararmam var. Genital bölge kararmasına çözüm sunabiliyor musunuz?

Op. Dr. Uzay Yıldırım 22 Ocak 2019

Merhaba geçmiş olsun. Genital bölgede kararma çok sık bir durum. Genellikle ağda ya da lazer epilasyon ya da doğum sonrasında oluyor. Fraksiyonel karbondioksit lazer ve mezoterapi uygulamaları ile çok tatminkar sonuçlar alıyorum.

Ceyda Hanım 1 Yorum

Merhaba, seans ücreti nedir öğrenebilir miyim?

Op. Dr. Uzay Yıldırım 26 Ağustos 2017

Merhaba, seans ücretleri konusunda muayenehanemde yardımcı oluyorum. İyi günler dilerim.

Aslı Hanım 1 Yorum

Merabalar, 6 aylik hamileyim ve hamilikten önce de olan genital bolge kararmasi yasiyorum hamilelikle daha da arttigni gozlemledim lazer yaptirmak istiyorum yaşım 27. Hamilelikten ne kadar zaman sonra yaptirmami onerirsiniz?

Op. Dr. Uzay Yıldırım 26 Ağustos 2017

Merhaba, geçmiş olsun. Doğumdan 6 hafta sonra bu işlemi uygulayabiliriz. Sonuçtan çok memnun kalacağınızdan eminim. İyi günler dilerim.

Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 1456. Sok. İnci Apt. No:1 D:7 Çankaya/Ankara
kapat
Yazmaya başladığınızda sonuçlar listelenecektir.