Yumurta Dondurma (Embriyo) Fiyat ?

1 Yorum

Hocam iyi günler. Otuzaltı yaşımdayım yumurtalıklarımın azaldığı söylendi, henüz ebvli değilim. Yumurta dondurma için fiyat verebilirmisiniz?

Op. Dr. Uzay Yıldırım 2 Mart 2019

İyi günler, geçmiş olsun. Kadınlarda ilerleyen yaşla beraber, yumurtalık rezervi azalır ve hamile kalmak zorlaşır. Daha da azalmadan yumurtaların toplanması ve sonradan kullanılmak üzere dondurulması artık çok yaygın uyguladığım bir tedavi. Durumunuzu belgeleyen bir rapor çıktıktan sonra ilaçlarla yumurtalıkları uyarıp, yumurta gelişimi sağladıktan sonra onları toplayıp donduruyoruz ve saklıyoruz. Bunlarla ilgili fiyat bilgisini buradan paylaşmam yasal düzenlemelere aykırı.

Ziyaretci 1 Yorum

Merhaba hocam, yumurta rezervlerimin az olduğunu öğrendim. Şuan gebelik planlamak için uygun bütçemiz yok. Yumurta dondurma işlemine başvurmak istiyorum. Bu işlem için fiyatlarınız nedir?

Op. Dr. Uzay Yıldırım 23 Ekim 2019

Yumurtalık rezervi azlığında gebe kalmak zorlaşır. İlerleyen yaşla beraber yumurtalık rezervleriniz dahada azalmadan yumurta toplanıp dondurulma işlemi yapılmaktadır.
Bu tedaviyle ilgili fiyat bilgisini buradan söylemem yasal düzenlemelere aykırı.

Ziyaretci 1 Yorum

Hocam merhaba. Henüz öğrenciyim şuan için gebelik planım yok. Amh değerimin düşük çıktığını ve yumurtalık rezervlerimin az olduğunu söyledi doktorum. Bende araştırmalarım sonucu yumurta dondurma tedavisine başlamak istiyorum. Sizin fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

Op. Dr. Uzay Yıldırım 25 Ekim 2019

Yumurtalık rezervlerinin azladığı durumlarda gebe kalma şansı da azalır. Bu durumda yumurta dondurma işlemi ile yumurtalarınız merkezlerde saklanır. İleride gebe kalmak istediğinizde kullanılır. Bu konularda, buradan fiyat bilgisi vermem yasal olarak uygun değildir.

Ziyaretci 1 Yorum

Hocam iyi akşamlar, yumurta dondurma işleminde yumurta nerede saklanıyor ve fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

Op. Dr. Uzay Yıldırım 8 Kasım 2019

Merhaba, yumurta dondurma işleminde yumurtalar tüp bebek merkezlerinde saklanır.
Bu konularda buradan fiyat bilgisi vermem yasal olarak mümkün değil.

Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 1456. Sok. İnci Apt. No:1 D:7 Çankaya/Ankara
kapat
Yazmaya başladığınızda sonuçlar listelenecektir.