Yumurta Dondurma (Embriyo) Fiyat ?

Hocam iyi günler. Otuzaltı yaşımdayım yumurtalıklarımın azaldığı söylendi, henüz ebvli değilim. Yumurta dondurma için fiyat verebilirmisiniz?

Op. Dr. Uzay Yıldırım cevapladı

İyi günler, geçmiş olsun. Kadınlarda ilerleyen yaşla beraber, yumurtalık rezervi azalır ve hamile kalmak zorlaşır. Daha da azalmadan yumurtaların toplanması ve sonradan kullanılmak üzere dondurulması artık çok yaygın uyguladığım bir tedavi. Durumunuzu belgeleyen bir rapor çıktıktan sonra ilaçlarla yumurtalıkları uyarıp, yumurta gelişimi sağladıktan sonra onları toplayıp donduruyoruz ve saklıyoruz. Bunlarla ilgili fiyat bilgisini buradan paylaşmam yasal düzenlemelere aykırı.

Merhaba hocam, yumurta rezervlerimin az olduğunu öğrendim. Şuan gebelik planlamak için uygun bütçemiz yok. Yumurta dondurma işlemine başvurmak istiyorum. Bu işlem için fiyatlarınız nedir?

Op. Dr. Uzay Yıldırım cevapladı

Yumurtalık rezervi azlığında gebe kalmak zorlaşır. İlerleyen yaşla beraber yumurtalık rezervleriniz dahada azalmadan yumurta toplanıp dondurulma işlemi yapılmaktadır.
Bu tedaviyle ilgili fiyat bilgisini buradan söylemem yasal düzenlemelere aykırı.

Hocam merhaba. Henüz öğrenciyim şuan için gebelik planım yok. Amh değerimin düşük çıktığını ve yumurtalık rezervlerimin az olduğunu söyledi doktorum. Bende araştırmalarım sonucu yumurta dondurma tedavisine başlamak istiyorum. Sizin fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

Op. Dr. Uzay Yıldırım cevapladı

Yumurtalık rezervlerinin azladığı durumlarda gebe kalma şansı da azalır. Bu durumda yumurta dondurma işlemi ile yumurtalarınız merkezlerde saklanır. İleride gebe kalmak istediğinizde kullanılır. Bu konularda, buradan fiyat bilgisi vermem yasal olarak uygun değildir.

Hocam iyi akşamlar, yumurta dondurma işleminde yumurta nerede saklanıyor ve fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

Op. Dr. Uzay Yıldırım cevapladı

Merhaba, yumurta dondurma işleminde yumurtalar tüp bebek merkezlerinde saklanır.
Bu konularda buradan fiyat bilgisi vermem yasal olarak mümkün değil.

Doktorunuza Sorun

    Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 1456. Sok. İnci Apt. No:1 D:7 Çankaya/Ankara
    kapat
    Yazmaya başladığınızda sonuçlar listelenecektir.