Sürtünme Yoluyla İlişkide Hamile Kalınır Mı?

Merhaba, bugün sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Çamaşırımız yoktu. İçime girmedi. Sadece zevk suyumuz aktı. Sonrasında duş aldım kendimi temizledim. Hamile kalmış olmaktan çok korkuyorum. Regl olursam hamile olmadığım anlamına mı geliyor ?

Op. Dr. Uzay Yıldırım cevapladı

Merhaba, geçmiş olsun. Sürtünme yoluyla ilişkiden gebe kalma ihtimaliniz çok düşük. Ayrıca adet görecek olursanız bu sizin bu ilişkiden gebe olmadığınızı gösterecektir. Sağlıklı günler dilerim.

Hocam merhaba. İç çamaşırlarımızı çıkarmadan sürtünerek ilişki yaşadık. Nişanlım boşaldı çünkü külodu ıslaktı. Benim külodumunda ıslak olduğunu farkettim ama vajina bölgemde ıslaklık yoktu. Bu durumda hamile kalmış olabilir miyim?

Op. Dr. Uzay Yıldırım cevapladı

Tam bir ilişki olmadan hamile kalma ihtimali çok çok düşük olsa da var. Ama hele ki de çamaşır üstünden hamile kalma ihtimali neredeyse yok düzeyde. İyi günler dilerim.

Lütfen yardım edin sevgilimle kıyafetlerimiz yokken sadece sürtünerek ilişkiye girdik. Boşalma oldu ama geri çekildi.hamile kalmışmıyımdır?

Op. Dr. Uzay Yıldırım cevapladı

Sürtünme yoluyla ilişkilerde hamilelik riski çok düşüktür fakat ihtimal vardır. Bazı çiftler, evlilik öncesi cinsel ilişki kurarken bekaretin bozulmaması için sürtünme yoluyla ilişki tercih ediyor. Gebelik testi yapılarak kesin sonuç değerlendirilebilir. Her zaman için istenmeyen durumların çözümü vardır. Sağlıklı günler.

Merhaba, ben nişanlımın penisiyle oynarken elime bir kaç damla zevk suyu geldi. Elim vajinama değdi sizce hamile kalır miyim, tam yumurtlama günümdü? Bu olaydan sonra adetimi gordum Teşekkürler iyi günler

Op. Dr. Uzay Yıldırım cevapladı

Merhaba, iyi günler. Böyle bir durumda gebe kalma ihtimali neredeyse yok. Zaten siz de adetinizi görmüşsünüz. Gebe değilsiniz. Geçmiş olsun.

Merhaba hocam sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajinaya herhangi bi boşalma olmadı sadece belki zevk suyu gelmiştir.Boşaldıktan sonrada tedbir amaçlı gene vajinamı yıkadım.Adetimi günümde oldum ama 2 3 gün akıntım kırmızı kahverengi ve az oldu ağrımda çok az oldu.Doktora gittiğimde ultrasonda polikistik kist olduğunu söyledi.Ama ben hala şüpheliyim baş dönmem ve miğde bulantım var bu gün karnımda biraz şişti sizce gebelik riski söz konusumudur.

Op. Dr. Uzay Yıldırım cevapladı

Adet gördüyseniz gebe değilsinizdir. İçinizi rahatlatmak için idrar da gebelik testi yapabilirsiniz.

Hocam merhabalar 23 Temmuz’da erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla beraber olduk onda boxer vardı ve boşalma oldu. Ardından 25 Temmuz’da normal adetimi gördüm. Ancak şimdiki yani bir ay sonra ki adetim yaklaşık 25 gün gecikti sizce gebelik durumu var mıdır? Teşekkür ederim

Op. Dr. Uzay Yıldırım cevapladı

Merhaba, geçmiş olsun. Sürtünme yolu ile olan ilişkilerden gebe kalma ihtimali çok düşüktür. Adet gecikmeniz olması sebebiyle idrar ya da kanda gebelik testi yaptırmak ya da bir jinekoloğa muayene olmak sizin için en doğru adım olacaktır. İyi günler dilerim.

Merhaba doktor bey,  Sözlümle 3 hafta önce tam bir ilişki denmez ama sürtünme yoluyla biseyler yaşadık boşalma hiç olmadı ancak zevk suyu gelmiştir illa ki diye düşünüyorum Adetim normalde de benim düzensiz oluyor geçen ayın 1 inde olmuştum bu ayın 2 sinde olmam gerektiğini gösteriyordu uygulama olmadım kadim doğuma gittim kan testi yaptı beta hcg < 2.0 cıktı sordum gebelik yok dedi . Gebelik olsaydı belli olur muydu bu zaman kadar?

Op. Dr. Uzay Yıldırım cevapladı

Merhaba, geçmiş olsun. Sürtünme yolu ile gebelik oluşması ihtimali çok düşüktür. Ayrıca sizin anlattığınız öyküye ve kan sonunca göre gebe değilsiniz. İyi günler dilerim

Merhaba hocam, erkek arkadaşımla çıplak bir şekilde sürtünme oldu, vajinamın kenarına boşaldı ama hemen temizledik. Buna rağmen hamile olmuş olabilir miyim?

Op. Dr. Uzay Yıldırım cevapladı

Merhaba, sürtünme yoluyla girilen ilişkiden gebe kalma ihtimaliniz çok düşüktür. Adetinizi bekleyin eğer adet olmazsanız bir gebelik testi yapmanızda fayda var.

Merhaba Uzay hocam, 1 hafta önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdik tam bir ilişkide sayılmaz. Sürtünme yolu ile girdik. Bende iç çamaşırı günlük ped ve tayt vardı, erkek arkadaşımda ise iç çamaşırı ve pijama vardı. Ben altımda baya ıslaklık hissettim bu ıslaklık erkek arkadaşımda da vardı. Sürtünme yoluyla hamile kalmış olabilir miyim?

Op. Dr. Uzay Yıldırım cevapladı

Anlattıklarınıza göre hamile olma ihtimaliniz yok. Tam bir ilişki gerçekleşmeden hamile kalınmaz. Hissettiğiniz ıslaklık zevk suyu olabilir ama çıplak olmadığınız için hamilelik riski ortadan kalkıyor.

Doktorunuza Sorun

    Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 1456. Sok. İnci Apt. No:1 D:7 Çankaya/Ankara
    kapat
    Yazmaya başladığınızda sonuçlar listelenecektir.