Kızlık Zarı Onarımı Nasıl Yapılır?

Hocam nişanlık nasılsa evlenicez diye beraber olmamızı istiyor ama ben ona bakire olmadığımı söyleyemedim.kötü bir tecrübe yaşamıştım geçmişte ama bunu anlayabilecek birisi değil. Bu zarın onarılması mümkünmÜ?

Op. Dr. Uzay Yıldırım cevapladı

Kızlık zarı, gerçekte fonksiyonu olmayan bir yapı. Kızlık zarının dikimi mümkün. Hatta doğum yapmış olmak bile buna engel değil. Burada asıl amaç, işlem sonrası ilk ilişkide kanamanın olmasını sağlamak. İlk ilişkinin gerçekleşeceği zamana göre 2 farklı yöntemle dikim söz konusu. Birisi, gerdeğe bir kaç gün kala yapılan dikim ki bunun uzun süre kalıcı özelliği yok. İşlemden sonra en fazla 1 hafta içinde ilişki olmalı ve dikilen kızlık zarı yırtılmalı. Diğeri ise kızlık zarı kalıcı dikimi. Kalıcı kızlık zarı dikimi için daha öncesinde ne zaman ve ne kadar ilişki yaşandığının bir önemi yok.

Nişanlım illa da bakire diye tutturan birisi değil ama bakire olmamı tercih edeceğini biliyorum bu yüzden istemeden yalan söyledim. kızlık zarı onarımı yaptıracağım. Kızlık zarı onarımı nasıl yapılır?

Op. Dr. Uzay Yıldırım cevapladı

Kızlık zarı onarımı teknik açıdan iki şekilde yapılmakta. Geçici yöntem ve kalıcı yöntem. Geçici yöntem kızlık zarı onarımı, planlanan cinsel ilişkiden en fazla 1 hafta önce yapılmalıdır. Kalıcı yöntemde ise, kızlık zarının onarımı tamamlanıp, iyileşme gerçekleştikten sonra, istenildiği zaman cinsel birliktelik yaşanabilir. Herhangi bir süre sınırlaması yoktur.

Hocam evleneceğimi düşündüğüm kişiyle beraber oldum ama ayrıldık.Şimdi birdaha evlenmeden ilişki yaşamak istemiyorum.Kızlık zarı onarımı nasıl yapılır?

Op. Dr. Uzay Yıldırım cevapladı

Sizin durumunuz için, kalıcı kızlık zarı dikiminin daha uygun olur. Çünkü kalıcı kızlık zarı süresizdir. Bu operasyonu bir sonraki ilişkinin ne zaman yaşayacağı belli olmayan kadınlarda uyguluyorum.

Doktorunuza Sorun

    Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 1456. Sok. İnci Apt. No:1 D:7 Çankaya/Ankara
    kapat
    Yazmaya başladığınızda sonuçlar listelenecektir.