Ameliyatsız Vajina Daraltmak Mümkün Mü?

1 Yorum

Uzay Bey merhaba,son zamanlarda vajina daraltmaya kafayı takmış durumdayım. İlişki sırasında konsantre olamamaya başladım.Bunun düzeltilmesi mümkün mü, ameliyat olmak istemiyorum.

Op. Dr. Uzay Yıldırım 29 Eylül 2018

Vajina sıkılaştırma tedavisinde; ameliyat dışında 2 sistem kullanıyorum. Bunlardan birisi, son derece yeni bir sistem olan Viveve teknolojisi…Bu yöntemle, vajina içine uygulanan radyofrekans ile vajinal kanal sıkılaştırılarak, cinsel ilişki sırasında hazzı, hissiyatı arttırmak ve orgazm fonksiyonunu sağlamak, kolaylaştırmak mümkün olabiliyor. Radyofrekans yöntemi dışında, uyguladığımız lazer sistemi ile de vajinanın daraltılması ve dolayısıyla cinsel yaşam kalitesinin artırılması mümkün oluyor.

Ilgın Hanım 1 Yorum

Vajina daraltmak için illaki ameliyat olmak gerekiyor mu ameliyatsız da vajina daraltmak mümkün müdür?

Op. Dr. Uzay Yıldırım 29 Mayıs 2019

2 tip yöntem uyguluyorum. Bunlardan birisi; Viveve vajinal radyofrekans. Bu sistem, radyofrekans ile vajinal daraltma cinsel haz ve orgazm tedavileri amaçlarıyla kullandığımız son teknoloji bir sistemdir. Bunun yanı sıra, Karbondioksit Fraksiyonel Lazer sistemi ile de ameliyatsız vajina daraltmak, rengini açmak ve vajen gençleştirmek mümkün.

Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 1456. Sok. İnci Apt. No:1 D:7 Çankaya/Ankara
kapat
Yazmaya başladığınızda sonuçlar listelenecektir.