Kızlık Zarı Dikimi Çift Flep Yöntemi Nedir?

Merhaba iyi günler, kalıcı yöntemle kızlık zarı diktirmek istiyorum.Flep yöntemi olarak geçiyor internette. Doğru mu acaba? Bu nasıl bir yöntemdir? Garantisi var mı?

Op. Dr. Uzay Yıldırım

Kızlık zarı dikimi işlemini, ihtiyaç duyan herkese yapabiliyoruz. Kalıcı olanına Flep yöntemi adı veriyoruz. Flep, yani kalıcı kızlık zarı dikimi işleminde vajinadan alınmış olan mukoz parçaları ile hastaya yeni bir kızlık zarı oluşturuyoruz. Operasyondan sonra, ilk 3-4 haftalık dönemde ilişki önermiyorum. Ortalama olarak 30 dakika süren işlem sonrasında girilen ilk cinsel ilişkide zar yırtılarak kanama gerçekleşiyor.

Kalıcı kızlık zarı dikimi çift fkep yöntemi nedir tam olarak ? Garanti yöntem bu diye biliyorum.Yakın zamanda evlenecek birisi değilim ama bu yükten kurtulmak istiyorum.

Op. Dr. Uzay Yıldırım

Flep yöntemi ‘doku kaydırma’ ameliyatı olarak da bilinir. Aslında dikilen kızlık zarı değil, zarın gerisindeki vajina duvarlarıdır. Flep yöntemiyle kalıcı kızlık zarı dikimini, vajinanın arka duvarından doku kaldırılarak üst duvara implante edilecek şekilde gerçekleştiriyorum.

Siz de Soru Sorabilirsiniz?

Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 1456. Sok. İnci Apt. No:1 D:7 Çankaya/Ankara

©Tüm Hakları Saklıdır. Yasal Uyarı

kapat
Yazmaya başladığınızda sonuçlar listelenecektir.