Çocuk İstemi

Merhaba, Yaklaşık 8 aydır adet düzensizliği yaşıyorum 3 buçuk yıllık evliyim 8 aydır çocuk istiyoruz. En son 40 gün önce adet oldum. Hormon testi yaptırdığımda tarlusal hap verdi doktor. Fakat ben çocuk istiyorum. teşekkür ediyorum..

Op. Dr. Uzay Yıldırım cevapladı

Merhaba, seyrek adet görmenizin sebepleri arasında yumurtlama sorunları olabilir. Sizi muayene etmeden bir yönlendirme yapma şansım maalesef yok. Kısırlık tedavisi (infertilite) yapan bir doktorla görüşmenizi öneririm. Ankara’da iseniz ücretsiz bir görüşme yapabiliriz.

hocam ben 8 aylık evliyim ve cocuk istiyorum. polikistik var bende adetlerim duzensiz adet sokturucu kullanıyorum. klomene basladik bu tedavi normal mi?

Op. Dr. Uzay Yıldırım cevapladı

Dilek hanım merhaba, geçmiş olsun. Durumunuzla ilgili bişeyler söyleyebilmem için sizinle ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacım var. Yaşınız, tüplerinizin durumu veya eşinizin sperm durumu gibi. Ankara Çukurambar’dayım, müsait olursanız buyrun gelin, durumunuzu değerlendirelim. Her şey normal ise evet klomen ile tedaviye başlamak doğru olur, ama her şey normal ise. Tüpleriniz açık ise, eşinizin sperm durumu uygun ise. İyi günler dilerim.

Doktorunuza Sorun

    Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 1456. Sok. İnci Apt. No:1 D:7 Çankaya/Ankara
    kapat
    Yazmaya başladığınızda sonuçlar listelenecektir.